Stomil II Olsztyn Gospodarze

Orneta

07.09.2016

W 6-kolejce rozgrywek gospodarzem meczu rozegranego w Ornecie był Stomil II Olsztyn.Początek meczu to kilka akcji drużyny Stomilu, które kończyły się niecelnymi dośrodkowaniami. W 12' w dobrej sytuacji znalazł się Michał Trzeciakiewicz, który próbował " przelobować" naszego bramkarza jednak piłka minęła poprzeczkę. Po kilkunastu minutach gra się wyrównała. W 13' Mateusz Różowicz uderzył silnie strzelił nad bramką. W 28' po indywidualnej akcji strzelił w "krótki róg" jednak bramkarz nie dał się zaskoczyć. Po przerwie w 47' akcję Stomilu zakończył strzałem w boczną siatkę Sebastian Całka. W 49' Mateusz Różowicz strzelił z lewej strony pola karnego w "długi róg", piłkę z linii bramkowej wybił obrońca Stomilu. W 57' w polu karnym bramkarz Łastówka faulował Trzeciakiewicza- karnego wykorzystał Bartosz Bartkowski i Stomil objął prowadzenie 1:0. W kolejnej akcji zawodnik Stomilu główkował -piłka trafiła w słupek. Błękitni starali się doprowadzić do remisu, w 82' Różowicz strzelił obok słupka. W 85' po dobrym podaniu z lewej strony boiska Trzeciakiewicz silnym strzałem podwyższa wynik na 2:0. W końcówce spotkania na bramkę Stomilu Różowicz oddał silny strzał-bramkarz dobrą interwencją przeniósł piłkę nad poprzeczką na bramkę Stomilu strzelali także Borawski i Kosobucki, jednak bez efektu. Dopiero w 90' Piotr Żórański trafił do bramki Stomilu ustalając wynik spotkania.