Autor:

admin

Utworzono:

10.09.2016

Bez kilku podstawowych zawodników: Koguta, Kulpaki, Dublanki i Różowicza wystąpiła nasza drużyna w meczu z Mamrami Giżycko. Trener Maleszewski musiał sięgnąć po młodzież, w wyjściowej jedenastce znalazło się pięciu "młodzieżowców". Gra naszej drużyny szczególnie w pierwszej połowie mogła się podobać kibicom, było sporo ciekawych i szybko rozegranych akcji. Już w 1' przed szansą strzelenia bramki stanął Żórański . W 11' po ładnej akcji Lullies strzelił nad poprzeczką W 13'  strzał na bramkę gości  Kosobuckiego, bramkarz wybija na róg. 22' strzał Sławeckiego broni bramkarz Mamr. W 25' strzał Sławeckiego z lewej strony zaskoczył bramkarza gości i Błękitni objęli prowadzenie -1:0. W 38' piłkarze z Giżycka po szybkiej akcji lewą stroną boiska stworzyli zagrożenie ale strzał obronił nasz bramkarz Piotr Łastówka. W 40' w bardzo dobrej sytuacji w polu karnym znalazł  się Paweł Szczęch, strzelił jednak wysoko nad poprzeczką. Drugą połowę meczu Mamry rozpoczęły mocnym akcentem w 46' Jacek Rutkowski  z lewej strony pola karnego strzałem w "długi róg" doprowadził do wyrównania -1:1. Goście uzyskali przewagę. W 52' szansę na drugą bramkę dla Mamr miał Drężek, piłkę na róg wybił Łastówka. Jednak w 53' drużyna gości objęła prowadzenie po strzale Krystiana Wiszniewskiego. W 59' po strzale z prawej strony pola karnego Piotr Kosobucki mamy remis 2-2. W 78' zawodnik Mamr minął trzech naszych zawodników - znalazł się sam na sam z Łastówką i strzelił obok słupka. Mimo doliczonego czasu gry wynik nie uległ zmianie.