Autor:

admin

Utworzono:

25.09.2016

Pierwsze minuty meczu to przewaga naszej drużyny. W 5' piłka trafia w poprzeczkę bramki Warmiaka. 6' strzał głową Pawła Szczęcha mija słupek. 15' goool! w zamieszaniu w polu karnym Noel Gucajtis z bliska umieszcza piłkę w bramce Warmiaka - 1:0. Drużyna Warmiaka w 18' oddaje pierwszy strzał w kierunku naszej bramki. Drużyna gości po stracie bramki przystąpiła do ataku i częściej znajdowała się przy piłce, W 26’ po strzałach zawodników gości Łastówka 2 razy wybijał piłkę. W 51’ strzelił Paweł Szczęch z linii pola karnego wysoko nad poprzeczką. W 53’ zawodnik Warmiaka uciekł lewą stroną boiska minął wybiegającego bramkarza ale w końcu piłka nad poprzeczką wyszła w aut. W 54’ w dobrej sytuacji w polu karnym znalazł się Piotr Żórański, ale nic z tego nie wyszło. W 56’ strzał Lulliesa zatrzymuje się na poprzeczce. 58’ mocny strzał zawodnika Łukty Łastówka wybija na rzut rożny. W 60’ kolejny raz dobrze zachowuje się nasz bramkarz po strzale z rzutu wolnego wybijając piłkę na rzut rożny. W 83’ zawodnik gości jest sam na sam z Łastówką –strzela na bramkę - Łastówka z trudem trąca piłkę, która trafia w poprzeczkę i wychodzi za bramkę. W 86 kolejna akcja Warmiaka- piłka po strzale trafia w słupek naszej bramki. Minutę później piłkę otrzymał w okolicach 20m Kamil Lullies strzelił – ustalając wynik meczu na 2:0.