Pierwszy mecz w IV-lidze

Pierwszy mecz IV-ligi nasza drużyna rozegra na własnym stadionie. Naszym rywalem będzie drużyna - Omulew Wielbark. Z drużyną z Wielbarka graliśmy dwa mecze w lidze okręgowej sezonu 2011/2012.

W rundzie jesiennej w Wielbarku przegraliśmy 1:3, wiosną 2012 w Ornecie także górą była drużyna Wielbarka,  która wygrała 2:1.

W sezonie 2011/2012 drużyna Omulew Wielbark zdecydowanie wygrała "okręgówkę" awansując do IV ligi, nasza drużyna zajęła V-miejsce.

W pierwszym sezonie gry w IV lidze Omulew zajął 7-miejsce, natomiast w ostatnim sezonie 2013/2014 miejsce-9.

W sobotę 26.07 drużyna Omulwi Wielbark rozpoczęła okres przygotowawczy do następnego sezonu grając sparing z MKS Przasnysz.

Spotkanie zakończyło się porażką Omulwi 1-5.

31-07-2014 - Omulew Wielbark rozegrała kolejny sparing przygotowawczy do nowego sezonu 4 ligi, wygrywając z drużyną Narew Ostrołęka 4-2.

W ostatnim sparingu-Omulew Wielbark przegrała na wyjeździe sparingowy mecz ze Startem Działdowo 7-0.