Przed meczem.

Już jutro Błękitni rozegrają czwarty mecz w ramach rozgrywek IV-ligi z drużyną Mamry Giżycko.

Naszą drużynę czeka wyjazd do Rynu (ok.130 km.) , gdyż stadion w Giżycku jest w przebudowie.

Po 3-kolejkach drużyna z Giżycka  poniosła trzy porażki i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. W ostatnim meczu drużyna Mamr po zaciętym meczu przegrała w Pasłęku 2:3.

RELACJA:

W meczu z Warmią jedyna bramka padła już w doliczonym czasie gry, po zamieszaniu w polu karnym pod bramką K. Murawskiego. Wcześniej giżycczanie dwa razy trafili w poprzeczkę, a raz sytuacji sam na sam nie wykorzystał M. Szczerba. Warmia Olsztyn w pierwszej połowie była najbliżej strzelenia bramki, gdy po dynamicznej akcji napastnik gości trafił w słupek.

W Pasłęku do przerwy również utrzymywał się bezbramkowy remis, jednak Mamry straciły P. Łapińskiego (druga żółta kartka). Grając w dziesiątkę dwa razy gonili wynik: na 1:1 trafił G. Bierć z rzutu wolnego, a na 2:2 w 85' K. Ryczkowski. Pasłęczanie grali jednak bardzo ambitnie i w 88' trafili po raz 3. zdobywając zwycięską bramkę.