Wygrana na zakończenie

W ostatnim meczu Błękitni pokonali Zatokę Braniewo 4:0. Był to pożegnalny występ Tomka Włodarczyka, który postanowił zakończyć karierę piłkarską. Do przerwy lepsze wrażenie sprawiała Zatoka Braniewo. Po przerwie do ataków przystąpiła nasza drużyna.

W 50' po strzale Radka Goździkowskiego Błękitni prowadzili 1:0. Zatoka dążyła do wyrównania i zapomniała o obronie.

W 63'pozostawiony bez opieki Patryk Chodkowskiw sytuacji sam na sam z bramkarzem lobem pokonał dobrze broniącego w tym meczu bramkarza Zatoki Dawida Sadowskiego.-2:0

Kibice czekali na "pożegnalną bramkęTomka Włodarczykai doczekali się.

W 88' po dośrodkowaniu Karola SkibickiegoTomek trafia do siatki-3:0. W doliczonym czasie gry Tomek dokładnie dośrodkował z rzutu rożnego, Darek Wieliczko głową ustala wynik meczu na - 4:0.