Wygrana w drugim sparingu

W drugim przedsezonowym sparingu Błekitni Orneta wygralina własnym boisku z DKS-em Dobre Miasto 2-1. Szczegóły w rozwinięciu newsa.

Pierwszą bramkę dla naszego zespołu zdobył Grzegorz Kulpaka, który po faulu na Skibickim pewnie wykorzystał rzut karny. W drugiej połowie bramkę na 2-0 strzałem z okolic 16 metra zdobył Włodarczyk. Goście przed końcem spotkania zmniejszyli rozmiary porażki wykorzystując stały fragment gry. W 10 minucie spotkania boisko opuścił Mariusz Krech, który doznał groźnie wyglądającej kontuzji kolana.

Skład - Lawrenc [46' Krzyżanowski], Krech [10' Borawski], Chodkowski [46' Nędzi], Kowalczuk, Kulpaka, Przygocki, Bońkowski [60' Fabisiak], Kogut [75' Dzierzkiewicz], Goździkowski, Włodarczyk [87' Kosobucki], Skibicki