Pierwszy sparing.

W sobotę 18 lipca Błękitni rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu.

W środę 22-lipca w Ornecie nasza drużyna rozegrała pierwszy sparing z Victorią Bartoszyce. Mecz zakończył się wynikiem 2:2. Do przerwy Błękitni prowadzili 2:1. W pierwszej połowie w  drużynie zadebiutowali juniorzy: Noel Gucajtis, Sebastian Kimso, Kamil Lullies i Piotr Kosobucki. Pierwszą bramkę strzeliła Victoria, odpowiedź naszej drużyny była bardzo szybka - bramki strzelali 17-latkowie: Piotr Kosobucki i Kamil Lullies. W drugiej połowie mimo dużej przewagi naszej drużyny wyrównującą bramkę strzeliła drużyna z Bartoszyc doprowadzając do wyrównania.

Skład I połowa: Boryczka - Kowalczuk, Gucajtis-junior, Mianowski, Niedźwiecki-junior, Goździkowski, Kimso-junior, Dzierzkiewicz-junior,  Kosobucki-junior, Lullies-junior, Sławecki.

W drugiej połowie zagrali także: Sobol, Kulpaka, Ziemianowicz, Dublanka, Zajączkowski, Kogut, Kozioł.