Wygrana ze Stomilem II Olsztyn

Błękitni do meczu ze Stomilem przystąpili bez Grzegorza Kulpaki, Darka Wieliczki i Radosława Goździkowskiego. Trener musiał eksperymentować z ustawieniem naszej obrony.

Mecz był dosyć wyrównany, obie drużyny prowadziły otwartą grę.

W 73min. w polu karnym faulowany był Andrzej Jaroń a Tomasz Włodarczyk wykorzystał karnego i nasza drużyna objęła prowadzenie 1:0.

W 78min. bramkarz-Mateusz Lawrenc poza polem karnym faulował wychodzącego na czystą pozycję Karola Żwira za co został ukarany czerwoną kartką. W takiej sytuacji nastąpiła zmiana-Bartosz Borawski opuścił boisko, na boisko wszedł bramkarz Marcin Krzyżanowski.

Jak się okazało bramka Tomka Włodarczyka przyniosła nam wygraną.

W czasie meczu została rzucona butelka w stronę boiska, to odpowiedzialne zachowanie będzie skutkowało karą finansową dla naszego klubu. Takie osoby nie powinny być wpuszczane na stadion.