Autor:

Wojciech B.

Utworzono:

30.01.2016

W pierwszym meczu sparingowym przed rundą wiosenną nasza drużyna wygrała pewnie z III-ligowym zespołem MKS Korsze 6:3 prowadząc do przerwy 3:1. Pierwszą bramkę dla Błękitnych strzelił Patryk Chodkowski po dośrodkowaniu z prawej strony Pawła Dublanki. Na 2:0 podwyższył prowadzenie pozyskany z Olimpii Olsztynek Mateusz Różowicz po dośrodkowaniu Przemka Ziemianowicza. Goście w 30' zdobywają bramkę kontaktową - 2:1. Wynik do przerwy na 3:1 ustalił Patryk Chodkowski po podaniu Mateusza Różewicza. W 47' Mateusz Różewicz z rzutu karnego podwyższa wynik na 4-1. W 56' już było 5:1 po bramce Przemka Ziemianowicza i podaniu Damiana Kowalikowskiego. W 60' goście zdobywają swoją drugą bramkę w tym meczu-  5:2.W 70' ostatnią bramkę dla naszej drużyny strzela po indywidualnej akcji Kamil Lullies-6:2. W 90' goście ustalają wynik meczu po strzale w poprzeczkę i skutecznej dobitce na 6:3. Było to zasłużone zwycięstwo naszej drużyny. Trzeba dodać, że Mateusz Różowicz strzelił jeszcze jedną bramkę, której sędzia nie uznał.

Skład Błękitnych: Sobol- Dublanka, Waląg (testowany- Olimpia Olsztynek), Kowalski (testowany- Olimpia Olsztynek), Ziemianowicz, Sławecki, Nędzi, Przygockiu, Fabisiak, Chodkowski, Różowicz. Wchodzili na zmiany: Kowalikowski, Gożdzikowski, Bujko, Gołębiowski, Lullies, Kowalczuk, Skibicki.