Autor:

Wojciech B.

Utworzono:

21.02.2016

Na sztucznej murawie w Bartoszycach pokrytej dość grubą warstwą mokrego śniegu w sobotę ( 20 lutego) o godz.11:00 Błękitni rozegrali swój drugi mecz sparingowy z Victorią.  Z różnych powodów trener Maleszewski miał do dyspozycji tylko 12 zawodników w tym naszej bramki strzegł Piotr Łastówka były bramkarz Zatoki Braniewo. Od 5' nasza drużyna przegrywała - 0:1 (Kamil Warda). W 8' na 1:1 wyrównał Karol Skibicki. Po przerwie swoje umiejętności strzeleckie pokazał Mateusz Różowicz, który w 55', w 60' i w 62' strzelił trzy bramki - nasza drużyna prowadziła 4:1. w 65' Radosław Pryszczepko zmniejsza wynik na 2:4. W 78' Różowicz "obsłużył" Andrzeja Bujko, który strzelił piątą bramkę dla naszej drużyny-5:2. W ostatnich minutach meczu 80', 85' oraz 87' strzelali zawodnicy Victorii - Błażej Jodko, Dacjusz Tucholski i Kamil Warda doprowadzając do remisu 5:5.

Uwaga. Wystąpił nieoczekiwany błąd! Prosimy spróbować później.