Autor:

Wojciech B.

Utworzono:

26.06.2015

W ostatnim meczu Błękitni pokonali Zatokę Braniewo 4:0. Był to pożegnalny występ Tomka Włodarczyka, który postanowił zakończyć karierę piłkarską. Do przerwy lepsze wrażenie sprawiała Zatoka Braniewo. Po przerwie do ataków przystąpiła nasza drużyna.

W 50' po strzale Radka Goździkowskiego Błękitni prowadzili 1:0. Zatoka dążyła do wyrównania i zapomniała o obronie.

W 63'pozostawiony bez opiekiPatryk Chodkowskiw sytuacji sam na sam z bramkarzem lobem pokonał dobrze broniącego w tym meczu bramkarza ZatokiDawida Sadowskiego.-2:0

Kibice czekali na "pożegnalną bramkęTomka Włodarczykai doczekali się.

W 88' po dośrodkowaniu Karola Skibickiego Tomek trafia do siatki-3:0. W doliczonym czasie gry Tomek dokładnie dośrodkował z rzutu rożnego, Darek Wieliczko głową ustala wynik meczu na - 4:0.

Autor:

Maverick

Utworzono:

22.06.2015

Wynik nie odzwierciedla gry. Pierwsza połowa pod nasze dyktando. Niestety ponownie kłania się skuteczność. Druga połowa to skuteczna gra „Błękitnych”, którzy strzelając nam 4 bramki, pokazali jak powinno wykorzystywać się stworzone sytuacje. Mimo złego wyniku dobrze w bramce spisał się młody Dawid Sadowski. Był to jego debiut w IV Lidze. Wybronił kilka sytuacji i dobrze zagrał na przedpolu.

Z różnych powodów zabrakło: Talapina, Wilińskiego, T.Ptaka , Niewiadomskiego

Stracone bramki: 49 minuta - strzał zza pola karnego, 65 minuta - napastnik gospodarzy wyszedł sam na sam z własnej połowy boiska - brak asekuracji stoperów,  80 minuta - strzał do pustej bramki w sytuacji dwa na jeden z Sadowskim, 87 minuta z rzutu rożnego stoper Błękitnych z głowy strzela nie do obrony...