Autor:

admin

Utworzono:

18.09.2016

Pierwsze 30' minut to lekka przewaga drużyny Błękitnych, jednak w 36' goście z Biskupca obejmują prowadzenie po strzale głową Kamila Chyczewskiego, Błękitni mimo kilku akcji i rzutach rożnych nie zagrozili poważniej bramce Tęczy, wyraźnie brakowało w drużynie gospodarzy napastnika. W 52' po "wrzutce" w pole karne strzela głową Tomasz Sławecki, bramkarz odbija piłkę dobitka głową Sławeckiego jest skuteczna i doprowadza do remisu 1:1. Cztery minuty później w polu karnym faulowany był Mateusz Różowicz a Grzegorz Kulpaka po karnym wyprowadza naszą drużynę na prowadzenie 2:1. W 64'   bardzo dobrą sytuacje marnuje Kamil Lullies. W 67' Piotr Żórański przewrotką po zagraniu Mateusza Różowicza podwyższa wynik na 3:1. W 85' Kamil Lullies z kilku metrów strzela wprost w bramkarza. W 86' sędzia dyktuje rzut wolny - Daniel Kogut strzałem z ponad 20m nie daje bramkarzowi gości żadnych szans na skuteczną obronę i ustala wynik meczu na 4:1.