Autor:

admin

Utworzono:

08.10.2016

W tym meczu emocji nie brakowało. Przez cały mecz optyczną przewagę miała drużyna Mrągowi przeprowadzając wiele składnych akcji, nasza drużyna ograniczała się do kontrataków, grając długimi podaniami, ale najczęściej piłkę przechwytywali piłkarze drużyny gości. W 3' na bramkę gości strzelał Sławecki ale bramkarz nie miał problemów z wyłapaniem tego strzału. 13' -daleka wrzutka w nasze pole karne, Łastówka uprzedził zawodnika Mrągowi. 13' - zamieszanie w polu karnym gości kończy się wybiciem piłki na aut. W dwóch kolejnych minutach gry dwa mocne i niecelne strzały zawodników Mrągowi. 22'- dośrodkowanie Fabisiaka w pole karne - Kosobucki niestety nie sięgnął piłki. 33;- strzał zawodnika Mrągowi mija słupek naszej bramki. W 37' - goście obejmują prowadzenie po strzale Bartosza Sobótki. W 42' po rzucie wolnym gości strzał głową Pawła Sobolewskiego ponad bramką. W 43'- w polu karnym gości strzela głową Kowalikowski do odbitej piłki dochodzi Sławecki - strzela głową obok bramki. W 45'- na bramkę oddaje silny strzał Sławecki bramkarz Mrągowi odbija piłkę przed siebie, lecz nie było na "dobitkę" naszego zawodnika. Po przerwie w przeciągu dwóch minut rozstrzygnęły się losy tego meczu. W 48' po strzale Dzierzkiewicza z rzutu wolnego z ok. 20m piłka trąciła któregoś z zawodników w polu karnym i znalazła się w siatce- doprowadzamy do remisu 1:1. W 50; rzut wolny z lewej strony pola karnego- dośrodkowuje Dzierzkiewicz a zamykający akcję Żórański strzela głową i wychodzimy na prowadzenie 2:1. W 54' Sławecki otrzymuje żółta kartkę a w 60' drugą - w konsekwencji -kartka czerwona i opuszcza boisko. Ostatnie 30 minut meczu to gra w osłabieniu. Mrągowia uzyskuje dużą przewagę oddając wiele strzałów na naszą bramkę, ale nasz bramkarz bronił rewelacyjnie wiele mocnych strzałów i niewątpliwie nasza drużyna zawdzięcza Łastówce że nie straciliśmy bramki.  W okresie naporu Mrągowi wyprowadziliśmy dwie kontry, z których mogliśmy zdobyć bramki.